“Gdzie inni kończą, my zaczynamy.”

“Gdzie inni kończą, my zaczynamy.”

Atelier DAVIDE znacznie wykracza poza ramy zwykłego atelier krawieckiego. Nasza praca polega na profesjonalnej i innowacyjnej usłudze doradztwa w zakresie kreowania wizerunku i zapewnieniu odpowiedniej garderoby. Dzięki indywidualnym spotkaniom dobrze poznajemy wymagania i gust naszych Klientów. Pozwala to nawiązać relacje oparte na zaufaniu. Jest to niezwykle ważne przy tworzeniu wyjątkowych kolekcji ubiorów skrojonych, dopasowanych oraz podkreślających wyjątkowość każdego Klienta.

ZAUFANIE NASZYCH KLIENTÓW

ZAUFANIE NASZYCH KLIENTÓW

Do naszych Klientów należy wiele znakomitych osobistości, zapracowanych biznesmenów oraz celebrytów, którym w napiętym grafiku codziennych zajęć pozostaje niewiele czasu na zakupy. Nasz koncept to wyjątkowa propozycja dokonywania zakupów, w której Klient zawsze pozostaje w centrum uwagi. Znając Jego wymiary, preferencje, gusta oraz charakter pracy odwiedzamy międzynarodowe targi mody w poszukiwaniu idealnie dopasowanych ubrań. Tego typu usługi wymagają relacji opartej na zaufaniu oraz pełnej dyskrecji, co jest coraz częściej doceniane przez mężczyzn. Dzięki tak innowacyjnemu i profesjonalnemu podejściu DAVIDE może z sukcesem konkurować z wielkimi graczami na rynku, którzy funkcjonują w imponujących galeriach handlowych.

ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNE SPOTKANIE

ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNE SPOTKANIE

Dzięki możliwości umówienia się na indywidualne spotkania w naszym atelier, również poza standardowymi godzinami pracy, komfort i przyjemność z zakupów nabiera zupełnie nowego wymiaru. Jesteśmy w stanie przygotować konkretny element stroju, bądź całą garderobę i zaprezentować propozycje we wskazanym miejscu – pracy, domu lub hotelu. “Davide” oferuje jedynie ekskluzywny asortyment takich światowych marek jak: Corneliani, Brunello Cucinelli, Emanuele Maffeis, Kiton, Borrelli, Loro Piana, Canali, Zimmerli oraz Santoni. To marki wyróżniające się wieloletnią tradycją oraz ogromnym doświadczeniem w dziedzinie mody męskiej, których kolekcje przedstawiają mistrzowskie krawiectwo oferujące bezpretensjonalne ubranie o niekwestionowanej elegancji.

WIĘCEJ O NASZYCH MARKACH
Jedyni w Polsce,od 2005 roku

Jedyni w Polsce,od 2005 roku

Istniejemy od 2005 roku i jesteśmy jedynym salonem w Polsce pracującym w sposób ukierunkowany na indywidualnego Klienta. Sądząc po popularności naszego salonu, oraz referencji zadowolonych Klientów możemy sądzić, iż pomysł na salon DAVIDE jest unikalny i doskonale odpowiada na potrzeby rynku.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE