Skip to main content

Pasuje jak ulał!

To zdecydowanie najlepszy komplement, jaki możemy usłyszeć od kogoś, kto widzi nas w nowej koszuli, marynarce czy spodniach. W Atelier Davide wiemy, jak ważne jest to, aby ubranie leżało na nas idealnie – przenosimy powiedzenie „szyte jak na miarę” na wyższy poziom.

Każda uszyta przez nas koszula czy garnitur mają swoją niepowtarzalną historię. Wyróżniają się niepowtarzalnością oraz jakością wykonania.

Nasi specjaliści w dziedzinie MTM – Make To Measure zarówno męskiego jak i – co jest nowością na polskim rynku – damskiego, swoje doświadczenie zdobywali latami. Dzięki temu możemy śmiało uznać, że wiemy co robimy i robimy to najlepiej!

W Atelier Davide każdy Klient jest dla nas priorytetem. Dlatego też nasz serwis skupiony jest na indywidualnym podejściu oraz traktowaniu każdej tworzonej przez nas rzeczy pierwszorzędnie.

Szycie na miarę rozpoczynamy od spotkania przy aromatycznej kawie lub kieliszku Prosecco. W tym czasie poznajemy bliżej naszego Klienta, rodzaj wykonywanej pracy oraz okazję, na jak ą szyta jest dana część garderoby. Osobiste podejście pozwala to nam na jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb naszych Klientów. Dbamy, aby wizyty w naszym Atelier były przyjemnością, a nie koniecznością.

Następnie zbieramy miarę z Klienta, analizujemy budowę ciała oraz upodobania, tak aby ubrania szyte na miarę były jak najbardziej spersonalizowane i wyjątkowe.

Następny – najprzyjemniejszy krok to wybór tkaniny oraz jej koloru. Dopasowanie guzików, inicjałów, kołnierza, mankietów oraz detali takich jak plisy czy typowo włoskie wykończenie charakteryzujące się plisami na rękawach. To właśnie charakterystyczne detale oraz personalizacja sprawiają, że ubrania są jedyne w swoim rodzaju oraz niepowtarzalne.

 

Kolejny etap należy do naszych włoskich współpracowników. To oni – mistrzowie w swoim fachu szyją zamówione przez nas części garderoby oraz nadają im włoskiego charakteru. Ich doświadczenie w szyciu na miarę jest widoczne w każdej części ubrania, pojedynczym szwie czy wykończeniu.  Fabryki prowadzone przez Włochów od pokoleń to miejsce gdzie dzieje się magia. Współpracujemy tylko z najlepszymi włoskimi szwalniami, aby mieć stuprocentową pewność co do jakości uszytej odzieży. Nasi zadowoleni Klienci, którzy zaufali nam przy wyborze strojów na najważniejsze okazje mogą to tylko potwierdzić!

Finalny krok to przymierzenie uszytej garderoby oraz ewentualne ostatnie poprawki, które udoskonalą strój i sprawią, że będzie wyjątkowy.

DAVIDE Lifestyle