Atelier Davide Lifestyle mieszczące się w budynku Ethos przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie to mekka dla miłośników mody z najwyższej półki.

W pięknych wnętrzach atelier, zaprojektowanego przez współwłaścicielkę marki – Esmeraldę Verheij znajdziemy najważniejsze luksusowe, włoskie marki.

Atelier istnieje na polskim rynku od 2005 roku, jest odpowiedzią na zmieniający się gust i świadomość stylu Polaków, a także wciąż rosnącą potrzebę obcowania z pięknymi przedmiotami. W nowej, prestiżowej lokalizacji Davide Lifestyle składa się z trzech części tworzących jeden wspólny koncept salonu mody ekskluzywnej. Pierwsza część to monobrand poświecony w całości wyrafinowanej marce Corneliani, która w swych projektach perfekcyjnie łączy tradycyjne rzemieślnictwo z odrobiną nowoczesności, tworząc wyjątkowe kreacje dla prawdziwych koneserów mody męskiej. Odrębną przestrzeń zajmuje kolekcja damska, czyli interesujący monobrand Fabiana Filippi, w którego rodowód wpisana jest tradycja włoskiego rzemiosła współistniejąca ze współczesnym spojrzeniem na design. Uzupełnieniem całości jest multibrand Davide oferujący przegląd pieczołowicie wyselekcjonowanych, najlepszych światowych marek takich jak: Kiton, Loro Piana, Brioni, MooRer, Santoni i Canali.

To właśnie tu przy kieliszku najlepszego trunku można oddać się przyjemności kompletowania garderoby na kolejny sezon, a także zaprojektować garnitur, marynarkę lub koszulę skrojoną na miarę. Nasz zespół wykwalifikowanych doradców pomoże Państwu wybrać odpowiednie produkty spośród wszystkich ekskluzywnych marek dostępnych w salonie, zadba o komfort i dobrą atmosferę zakupów, które w takich warunkach będą prawdziwym relaksem. Oferując produkty najlepszych włoskich marek mamy nadzieję, że Atelier Davide Lifestyle stanie się dla Państwa stylem życia i miejscem inspirujących spotkań z modą.