Davide Interiors

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Davide Interiors powstało z myślą o tworzeniu niepowtarzalnych wnętrz z duszą. Zajmujemy się tworzeniem projektów aranżacji, wyposażeniem i dekoracją wnętrz. Nie tylko pracujemy przy prywatnych apartamentach, ale także w licznych hotelach, galeriach sztuki, czy nawet lotniskach – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu Esmeraldy Verheij – założycielki, powstają realizacje satysfakcjonujące naszych Klientów pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie. Wymagania, upodobania i pomysły Klienta są wnikliwie analizowane w trakcie tworzenia koncepcji wnętrza. Projektując i realizując, wspólnie z architektami, kreujemy przestrzeń o zróżnicowanej stylistyce, zawsze stawiamy na harmonię i dbałość o detal a także na zachowanie proporcji. Wszystko z myślą o Państwa wygodzie i zaoszczędzonym czasie. Wspólna praca dekoratora wnętrz i architekta stwarza możliwość wcześniejszego uwzględnienia technicznych parametrów wybranych i wymarzonych przez Klienta produktów wyposażenia wnętrza, np. stolarki budowlanej lub armatury sanitarnej.

Davide Interiors

Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz szlachetnych materiałów, biżuteryjnych elementów wykończeń, ciekawych zestawień kolorystycznych. Współpracujemy między innymi z: Diamonds, Painting the Past, Devon&Devon, Jasno Shutters, de Gournay, Cane-Line, Tai Ping Carpets, Artemide, Lambert, Marie’s Corner i in. Unikalne wzornictwo, szlachetne materiały, przemyślane proporcje i dbałość o detale podkreślają wysmakowaną stylistykę i dyskretną elegancję wnętrza. Dysponujemy licznymi próbnikami, które chętnie Państwu zaprezentujemy przy pysznej kawie w samym sercu Warszawy!

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE – tel.: 605-203-478