Na wstępie, chcielibyśmy podziękować Państwu za ogromne wsparcie oraz obecność na przestrzeni tych ostatnich miesięcy i lat. Atelier Davide tworzymy dla Klientów, dlatego też cieszymy się, że udało nam się zbudować tak rozległą bazę stałych, a przede wszystkim zadowolonych Klientów.

Z ogromną przyjemnością pragniemy Państwu zaprezentować najnowszą, męską kolekcję na sezon jesienno – zimowy. Nowością, jaką wprowadziliśmy do naszego Atelier, jest podjęcie współpracy z luksusową marką BRIONI. Oprócz niej, załączamy także stylizacje takich marek jak: Loro Piana, Kiton, Doriani, Cornelian

PS.Drogie Panie, za kilka dni wyślemy także lookbook najnowszej, damskiej kolekcji, który właśnie tworzymy.

Serdecznie zapraszamy do naszego Atelier, a w celu umówienia się na indywidualne spotkanie, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Wiemy jednak, że w obecnej sytuacji zakupy w naszym butiku mogą być utrudnione, lub czasami nawet niemożliwe. Dlatego też, wychodząc naprzeciw takim sytuacjom proponujemy naszym Klientom live shopping. Chętnie połączymy się z Państwem za pomocą kamery, przejdziemy wirtualnie po butiku i zrobimy co w naszej mocy, aby były to zakupy równie komfortowe, co te tradycyjne.

Miłego oglądania i do zobaczenia!
DAVIDE TEAM