Loro Piana

Historia słynnej marki Loro Piana sięga początków XIX wieku i tradycji włoskich kupców handlujących wełna w północnej części Włoch. Korzystając z bogatego dorobku, rodzinna firma ewoluowała przez kilka pokoleń zmieniając profil swojej działalności. Po wojnie zdobyła miano czołowego dostawcy tkanin wełnianych i kaszmirowych, by pod koniec XX wieku zająć się produkcją ekskluzywnych produktów sygnowanych własnym logo.

MooReR

Droga obrana przez lata to synteza historii, doświadczeń i uczuć, które pomogły przekuć proste myśli w idee, a takie pomysły w gotowy produkt.

PT TORINO

PT Torino koncentruje się na tworzeniu luksusowych spodni. Łącząc autentyczne innowacje, kreatywność i bogate know-how, w ciągu 50 lat historii udało im się stworzyć z nich znak rozpoznawczy na całym świecie.

Santoni

Marka Santoni wywodzi się z małego, rodzinnego warsztatu założonego w 1975 roku we Włoszech. Swoją renomę zawdzięcza doskonałemu połączeniu tradycyjnych technik produkcji, umiejętności tworzenia butów na miarę, z nowoczesną formą.

Emanuele Maffeis

Firma założona w Bergamo w 1958 roku przez Emanuela Maffeisa, specjalizuje
się w projektowaniu i szyciu najlepszej jakości koszul. Ogromne dziedzictwo tekstylne, wielopokoleniowa wiedza i doświadczenie zaowocowały stworzeniem najwyższej jakości koszul męskich przy zastosowaniu materiałów premium takich jak: egipska bawełna, irlandzki kaszmir czy włoski jedwab.

Doriani cashmere

Włoska marka ekskluzywna – Doriani została założona na początku lat 30. Zaczęła swoją działalność na rynku odzieżowym jako producent wysokiej jakości rzemieni i pasków. Zmiana potrzeb włoskiego społeczeństwa spowodowała, że firma zaczęła ewoluować dodając do swojej oferty okrycia wierzchnie i innowacyjne płaszcze przeciwdeszczowe. Obecnie marka specjalizuje się w wysokiej jakości dzianinie z kaszmiru, nadając jej włoskiego sznytu i elegancji.

Kiton

Włoski dom mody założony w 1969 roku w Neapolu przez Ciro Paone. Czerpiąc z bogatej tradycji i doświadczenia neapolitańskich krawców, wykorzystując najlepsze tkaniny z naturalnych włókien (jedwab, kaszmir, wełna), zapoczątkował on nową erę krawiectwa jakości. Obecnie Kiton to wciąż pokaźnych rozmiarów pracownia artystyczna, a nie fabryka produkująca na masową skalę.

Jacob Cohen

Marka Jacob Cohën narodziła się w 1985 roku i od razu ugruntowała swoją pozycję w branży, słynąc z luksusowego dżinsu. Atutami marki są jej niepowtarzalne cechy: z jednej strony wygoda i wysokiej jakości tkaniny, z drugiej ekskluzywność i elegancja. Wizja odzieży Jacob Cohën polega na stworzeniu produktu odpowiedniego nawet na najbardziej formalne chwile, tworząc dżinsy o dopasowanym kroju, które można wreszcie nosić z marynarką. Dżinsy wyróżniają się świetną konstrukcją i doskonałym dopasowaniem, wykorzystaniem szlachetnych tkanin oraz wzbogaceniem o drogocenne detale, które zawsze były znakiem rozpoznawczym marki.Kolekcje można kupić w 450 butikach we Włoszech oraz w 1500 punktach sprzedaży na całym świecie.

Zimmerli

Firma Zimmerli słynąca z produkcji ekskluzywnej bielizny damskiej i męskiej została założona w Szwajcarii w 1871 roku. Projektanci korzystają z najwyższej jakości materiałów takich jak: egipska bawełna, surowy jedwab, aż po cienką wełnę merino oraz lekki modal. Każdy element bielizny wykonywany jest ręcznie z tkanin o wysokiej elastyczności,
a delikatne szwy nie podrażniają skóry w trakcie noszenia.

Brioni

Marka znana jest głównie z luksusowej linii garniturów szytych na miarę. Produkuje również gotowe kolekcje, które można podziwiać w kilkudziesięciu oficjalnych butikach na świecie. Brioni projektuje, rozwija i produkuje odzież i gotowe kolekcje Su Misura, a także galanterię skórzaną, buty, okulary i perfumy.

Canali

Pryncypia Krawiectwa Canali to innowacje, które pozwalają osiągnąć estetyczną perfekcję, nieustannie odnawiając swój styl z drobiazgową dbałością o szczegóły i przy użyciu najwyższej jakości tkanin.